3 Niedziela Zwykła – 23. 01. 2022r.

Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Sięgnijmy w gronie naszych bliskich, choć na chwilę do Pisma św., wielkiego skarbca mądrości i prawdy.

Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane codziennie o godz. o 1700 tylko w sobotę o godz. 730.

W liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu – kapłana i doktora Kościoła.

W czwartek po Mszy św. będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania (kl. VIII). W piątek zbiórka ministrantów, zapraszam także chłopców z kl. III i starszych, którzy chcieliby dołączyć do grona Służby Liturgicznej.

Dzisiaj o godz. 1500 organizujemy wyjazd na narty. Zapraszam wszystkich chętnych.

Dziękuję chórowi Szafranowe Nutki za piękny koncert kolęd w ubiegłą niedzielę, a także osobom, które zatroszczyły się o przyjęcie naszych miłych gości w dolnym kościele. Bóg zapłać.

Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie kościoła i utrzymanie cmentarza. Dziękuje również za ofiary z okazji kolędy. Część przeznaczę na organizację wyjazdów dla dzieci, a resztę na potrzeby parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Pan Sołtys informuje, że w piątek 28 stycznia w godz. 900-1400 i 1600-1900, oraz w sobotę 29 stycznia 900-1500 w Domu Ludowym będą wydawane worki na odpady komunalne na I półrocze oraz wymiary podatkowe.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i kaplicy). W najbliższym tygodniu o podjęcie tej posługi w kościele proszę mieszkańców z nr. 221F, 225, 225A, 225B, 225C  oraz w kaplicy nr: 226 i 226A.

Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO