23 i 25 czerwca (wtorek i czwartek – przed zakończeniem roku szkolnego) dla ministrantów i scholii organizowany jest wyjazd na poligon paintballowy do Krosna. Zapisy dla scholii u p. Organisty, dla ministrantów w zakrystii. Proszę o dostarczenie pisemnych zezwoleń rodziców na udział w wycieczce. Wyjazd będzie bezpłatny i stanowi nagrodę dla dzieci i młodzieży za zaangażowanie na rzecz naszej parafii.
Do zobaczenia :))

