Wkrótce wakacje


W pierwszy poniedziałek wakacji (28 czerwca) organizujemy wycieczkę dla dzieci w Bieszczady. (Mogą jechać dzieci od kl. 3). Odwiedzimy Bieszczadzką Szkołę Rzemiosła http://www.ginacezawody.pl/pl (mamy tam zarezerwowane dwugodzinne warsztaty dla dzieci) następnie ośrodek w Myczkowcach https://myczkowce.org.pl/ (mini zoo, park miniatur, ogród biblijny i grill), a w drodze powrotnej McDonalds w Sanoku.

Koszt wycieczki to 45zł (bilety wstępu do szkoły). Na pokrycie kosztów autokaru i ubezpieczenia mamy sponsora. Bardzo dziękujemy 🙂

Ministranci i MDP 25 zł. Natomiast trzech ministrantów, którzy zdobyli najwięcej punktów za służenie i 3 osoby z MDP, które najwięcej udzielały się w Straży (Zarząd prowadzi ewidencję godzin pracy członków OSP) pojadą za darmo w nagrodę za swoje zaangażowanie.

Osoby, które zapisały się na wycieczkę w Bieszczady proszone są o odebranie programu wycieczki i dostarczenie pisemnej zgody na wyjazd dziecka i udział w planowanych podczas wycieczki zajęciach. Dokumenty można odebrać po Mszy św. lub w szkole.

Comments are disabled.