Wakacje 2024

W piątek kończymy rok szkolny. Dziękujemy Bogu za czas nauki i zdobywania nowych doświadczeń. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku z prośbą o szczęśliwe przeżycie wakacji będzie odprawiona o godz. 800, następnie ciąg dalszy  uroczystości w szkole. Zapraszam dzieci wraz  z rodzicami. Dziękuję nauczycielom, rodzicom i uczniom za trud i wspólną  pracę. Okazja do spowiedzi dla uczniów i rodziców będzie codziennie pół godziny przed Mszą św. Bardzo zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty i przeżywania wakacji z Bogiem. Msze św. odprawiane są codziennie o godz. 1800, a w sobotę o 730. Codziennie po Mszy św. litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W środę po Mszy św. i nowennie spotkanie dla uczniów i rodziców kl. 6 w celu zapisania się na przygotowanie do bierzmowania.